Kontakt

Centrum Serwisowe Profesjonalnych Urządzeń Gastronomicznych

PROMOT JM Kowalczyk i Wspólnicy spółka jawna
ul. Metalowa 9
87-800 Włocławek

Wspólnicy:

dr inż. Jan Mieczysław Kowalczyk j.kowalczyk@szczotkiweglowe.pl
mgr Anita Grzegorzewska a.grzegorzewska@szczotkiweglowe.pl
mgr Sławomir Grzegorzewski s.grzegorzewski@szczotkiweglowe.pl
mgr Jadwiga Kowalczyk

Telefony:

Biuro: +48 54 426 27 38
+48 54 235 55 00
Kierownik serwisu: +48 782 138 783
Kierownik techniczny serwisu : +48 721 959 161

Adresy e-mail:

Centrum Serwisowe: serwis@gastronomiaserwis.pl
Kierownik serwisu: Renata Pawlak r.pawlak@gastronomiaserwis.pl
Kierownik techniczny: Grzegorz Sawicki g.sawicki@gastronomiaserwis.pl
Serwisant: Przemysław Ciszewski p.ciszewski@gastronomiaserwis.pl

 

Skontaktuj się z nami

Projekt i wdrożenie